ساخت وبلاگ جدید
ساخت وبلاگ جدید و حرفه ای در چند ثانیه

 


طريق توليد بو در منزل


شايد به نظرتان ساختن عطري که به ذوق وسليقه خودتان باشد در خانه فعاليت خيلي مشقت باشد، براي مثال براي هديه دادن به يک دوست عزيز مي‌توانيد خودتان در منزل براي وي رايحه بسازيد و از اينکه ساخته شده با دست خودتان ميباشد به خودتان بباليد. عطري که در منزل صحيح مي کنيد با به کار گيري از گل ها و ميوه هاي خوشبو تنظيم ميگردد که تعيين آن‌ها به ذوق شما بستگي داراست.


 


بهترين عطر نه


 


مي بايست با اشکال نوتز ها يا اين که به عبارتي بوي بو آشنا باشيد تا بتوانيد ترکيبي براي خويش تعيين فرماييد، يادتان باشد مسلما بايستي سه نوتز را با هم ادغام فرمائيد. نوتزها به سه مدل تقسيم مي‌شوند 1- نوتز مبنا 2- نوتز مياني 3- نوتز ابتدايي که در صد خاصي از آنان‌را بايستي آيتم استعمال قرار دهيد يعني نوتز شالوده 30 درصد و نوتز مياني 50 درصد و نوتز ابتدايي 20 درصد.


 


براي توليد رايحه در منزل عطار گرديد! 


عطرها از مخلوط يک سري عطربا بوي مختلف به دست ميايند که‌اين بوها نوتز (notes ) ناميده مي گردند. زماني يک بو را به جامه تان اسپري مي کنيد مشتمل بر سه بوي گوناگون ميباشد که در سه محله به مشام تان مي رسد، او‌لين رايحه نسبتاً 15 دقيقه نخستين ماندگاري داراست که بسيار کارکشته و تند است .


 


بوي بعدي دقيقا پس از از در بين رفتن بوي اوليه به مشام تان مي‌رسد و از اسانسي مانند بوي بيشه، بوي شرقي (گياهان معطر خاور بدور ) يا اين که اسانس گل ها که بو شما به آن وابستگي داراست برگرفته شده‌است .


 


بوي پايان کامل کننده بوي دوم ميباشد و حدود 5 ساعت ماندگاري دارااست.شما ميتوانيد براي بعضا عطرها از چهار الي پنج نوتز هم به کار گيري نمائيد و از رايحه گل و گياهان معطر و اشکال ميوه هاي خوشبو در غايت شايسته ترين را صحيح نماييد که تا بحال داشته ايد.


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Jeanette Kim دانلود سوالات تخصصی آزمون های استخدامی دولتی و شرکت های خصوصی تبادل لینک سخنی در همه باب ساعت هوشمند دهیاری خسروشیر ringlight سبک زندگی Daniel